MAS INTERKOM  COMMAX INTERKOM Rotating Header Image

Kasım 1st, 2011:

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ ANKARA

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ ANKARA

MAS , COMMAX , MULTİTEK Marka Görüntülü Diafon Sistemlerini Firmamızdan Temin Edebilirsiniz.

MAS GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Firmamız ;

MAS Görüntülü Diafon Sistemleri , MAS Akıllı ve Otomasyon Sistemleri ANKARA Yetkili Bayileri Arasında Yer Almaktadır. İnterkom Konusunda Uzman Teknik Kadromuz İle 2013 Yılından İtibaren MAS Görüntülü Diafon Sistemleri Satış ve Teknik Servis Hizmetleri Vermekteyiz.

MAS İNTERKOM ;mas-logo1

1963 Yılından İtibaren İnterkom Konusunda Türkiye Merkezli Olarak Hizmet Vermekte Olan Bir Markadır.MAS Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünleri Yerli Üretim Olmasına Karşın Bir Çok Avrupa Ülkesine İhracatı Yapılmaktadır.Avrupa Standartlarında Ürün Kalitesine Sahip Olan MAS Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünleri TSE ve BEC Belgelerine Sahiptir.

Apartman Tipi , Site Tipi , Villa Tipi Görüntülü Diafon ürünlerine sahip olan MAS İnterkom Ürünlerini Firmamız Aracılığı İle Temin Edebilirsiniz.
138_88M8aIkA8X  91_Ld59FvBQX3_360

 

COMMAX GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Firmamız;

COMMAX Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünlerinin ANKARA Yetkili Bayileri Arasında Yer Almaktadır. Konusunda Uzman Teknik Personeli ile COMMAX interkom Ürünlerinin ANKARA’da 1999 yılından itibaren Satış ve Yetkili Teknik Servis Hizmetlerini Vermektedir.

COMMAX ;

commax-logoCOMMAX Markası 1968 Yılında KORE’de Üretilmeye Başlamıştır.Görüntülü Diafon Sistemleri Konusunda Dünya Çapında Tanınmış Olan ve Sırlamada İlk sırada Yerini Alan Bir Firmadır.Üretmiş Oldukları Teknolojiler İle Diğer Bir Çok Rakip Firmaya Örnek Olan COMMAX Görüntülü Diafon Sistemi Ürünleri , Dünyada İlk Olarak Görüntülü İnterkom Ürünlerine TUV , CE ve UL Belgelerini Edinmiştir.

COMMAX Görüntülü Diafon Sistemleri Dünya Çapında 100’den Fazla Ülkede Satılmaktadır.Üretmiş Olduğu Bir Çok Model Dünyada Tasarım Ödülleri Almıştır.

Apartman Tipi , Site Tipi ,  Rezidence Tipi , Villa Tipi Görüntülü Diafon ve İnterkom Ürünlerine Sahip Olan COMMAX Markalı Ürünleri Firmamız Aracılığı İle Temin Edebilirsiniz.

1 2

 

 

 

 

 

 

MULTİTEK GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Firmamız ;

MULTİTEK Görüntülü Diafon sistemlerinin Ankara Yetkili Bayileri Arasında Yer almaktadır. Görüntülü İnterkom Sistemleri Konusunda Uzman Teknik Personelimiz İle 2005 Yılından İtibaren Satış ve Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri Vermektedir. Firmamız Ankara’daki Yetkili Servisler Arasında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine Sahip Olan 2 Firmadan Birisidir.

MULTİTEK ;

multitek  1989 Yılından İtibaren Görüntülü Diafon Sistemleri Üretmekte Olan MULTİTEK Markası , Yerli Üretim Ürünler Arasında Kalitesiyle Ön Plana Çıkmaktadır.

MULTİTEK Görüntülü İnterkom Sistemleri Ününlerinin TSE Belgesi Bulunmaktadır.

Apartman Tipi , Site Tipi , Villa Tipi , Görüntülü Diafon Sistemleri ürünleri Bulunan MULTİTEK Markalı Ürünleri Firmamız Aracılığı İle Temin Edebilirsiniz.

 

34